Bemutatkozik a csillag csoport csapata

Jaskóné Begala Beatrix

óvodapedagógus szentmargittagovada@gmail.com +36 47 322 206
Ujházi Gáborné /Krisztina/

óvodapedagógus szentmargittagovada@gmail.com +36 47 322 206
Ignáthné Pálóczy Anita

dajka szentmargittagovada@gmail.com +36 47 322 206

Üdvözlünk a Csillag Csoportban!

Nagy öröm számunkra, hogy idén szeptembertől megkezdtük a Csillag Csoport új évét! Csoportunk mostantól a 4 éves gyermekek otthona, akik már rendelkeznek óvodai tapasztalatokkal., ugyanakkor új kezdetet is jelent számukra, hiszen most először találkoznak egymással ebben az azonos korú közösségben.
A Csillag Csoport célja, hogy egy kreatív, támogató és örömteli környezetet biztosítson minden gyermek számára. Az óvodás évek ezen fontos szakaszában célunk, hogy segítsük a gyermekeket a szociális készségeik fejlesztésében, az együttműködésben, és elősegítsük a hatékonyabb játékos tanulást.
A csoport kezdeti időszaka mindig izgalmas és pörgős, és büszkék vagyunk, hogy láthatjuk, ahogy a gyerekek kibontakoznak és megtalálják helyüket ebben az új közösségben. A Csillag Csoportba járó gyermekeket már most ismerjük az előző évekből, és izgatottan várjuk, hogy együtt töltsünk egy fantasztikus évet.