Bemutatkozik a csengettyű csoport csapata

Pásztorné Bartók Mária

óvodapedagógus szentmargittagovada@gmail.com +36 47 322 206
Tokár Tiborné /Ancsa/

óvodapedagógus szentmargittagovada@gmail.com +36 47 322 206
Hauser Györgyné /Erika/

dajka szentmargittagovada@gmail.com +36 47 322 206

Üdvözlünk
a Csengettyű Csoportban!

Nagy örömmel és izgalommal köszöntünk mindenkit a Csengettyű Csoportban. Szeptemberben hozzánk érkezett óvodánk minden nagycsoportosa, akik jövőre már az iskolapadokba ülnek.
A Csengettyű Csoport küldetése az, hogy támogassuk a gyermekek személyes és szociális fejlődését, valamint felkészítsük őket a következő iskolai kihívásokra. Az óvodapedagógusaink szívvel-lélekkel dolgoznak annak érdekében, hogy mindegyik gyermeknek támogató és fejlődésorientált környezetet biztosítson, olyan pedagógiai módszereket alkalmaznak, amelyek segítik a gyerekeket az önállóság, a problémamegoldó képességek és a szociális készségek fejlődését.
Az iskolakezdés különleges időszak, és mi ebben a fontos átmeneti szakaszban minden támogatást megadunk a gyermekeknek. Az óvodaévek alatt szerzett tapasztalatok és készségek segítenek majd nekik a sikeres iskolakezdésben és az új kihívások kezelésében.